Вага 0,5 г
Квіти цинії «Лаванда» є однорічником, з лавандового кольору великими квітковими кошиками діаметром 12 см. Культура формує міцні компактні кущі заввишки 80 см. Завдяки тому, що квітки складаються з язичкових і трубчастих пелюсток, вони набувають своєї махровості та образу великої гергіни.
Культура вирощується прямим посівом насінного матеріалу в землю, рідше — розсадою. Насіння висаджують у майці, коли ґрунт досить прогріється, а це — не нижче ніж +18оС. Ґрунт підбирають родючу, добре дреновану, а місце посадки — безвітряне та сонячне. Паростки з'являються вже за тиждень за умови достатньої вологості ґрунту.
Догляд за культурою представляє одне задоволення. Адже така краса не залишить нікого байдужим і видалення бур'янів, і поливання в період цвітіння не становитимуть особливих труднощів шанувальникам квітів. На етапі розвитку рослини прореджують, у такий спосіб даючи простір для росту кущів циннію. Культура широко використовується в озелененні садів і парків. Її заведено висаджувати вздовж стежок і парканів, скрізь вона слугуватиме прикрасою й тішитиме око.
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴